Referencie

PARTNERI

Medzi mojich dlhoročných partnerov, s ktorými spolupracujem patria:

Žilinský turistický kraj

So Žilinským turistickým krajom spolupracujem od roku 2019. Nafotil som pre nich niekoľko desiatok lokalít a pomohol tak spropagovať doma ale aj vo svete tento nádherný kus Slovenska.


OOCR Región Liptov

Aj s oblastnou organizáciou cestovného ruchu Región Liptov ma spája dlhoročná spolupráca. Či už je to fotenie na eventoch ako napr. “Otvorenie letnej turistickej sezóny”, “S deťmi na kolesách” alebo aj na projekte “Nepoznaný Liptov“.

Cykloregion Liptov
Nepoznaný Liptov
Cyklokorytnička & Korytnická železnica Ružomberok
Otvorenie letnej turistickej sezóny 2019
S detmi na kolesach 2019
Otvorenie cyklokorytničky 2017

RK Magazín

RK Magazín je lokálne ružomberské periodikum, ktoré tvorí web http://www.rkmagazin.sk a mesačník s rovnomenným názvom. Spolupráca s RK magazínom trvá už viac ako dva roky.


Inštitút RK

Inštitút RK je občianske združenie, ktorého cieľom je rozvoj mesta Ružomberok a liptovského regiónu. S občianskym združením spolupracujeme už od jeho začiatkov, napr. na akciách ako sú Fullove dni, Pomôžte nám pomôcť, Fotoruža a pod.


Malinô Brdo ski & bike park

Ďalší so subjektov turistického ruchu v regióne Liptov, s ktorým rád spolupracujem. Či už je to pri letnom promo fotení atrakcií alebo pri zimnej Expres Snow Párty

Kolobežky na Malinnom Brde
Kolobežky na Malinnom Brde
Expres Snow Party 2020
Kolobežky na Malinnom Brde

Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky patria tiež medzi mojich klientov z oblasti turizmu, s ktorými som spolupracoval. Stalo sa tak pri fotení zimných promo exteriérových a interiérových záberov.

Kúpele Lúčky
Kúpele Lúčky
Kúpele Lúčky

Irisimo.sk

Irisimo je celoslovenský online internetový obchod s hodinkami, s ktorým som spolupracoval pri fotení kolekcie hodiniek a módnych doplnkov.