X
Profesionálny fotograf Jaroslav Moravčík

Selfportrait

Služby

Poskytujem profesionálne fotografické služby v regióne Liptov a širšom okolí. Špecializujem sa predovšetkým na fotografovanie eventov (kultúrnych, firemných a športových podujatí) a exterierové rodinné fotenie. Ponúkam tiež predaj fotografii z portfólia.

O mne

Narodil som sa v roku 1982 v Ružomberku, kde žijem a pracujem. Vyštudoval som marketingový manažment na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. K fotografii som sa dostal okolo roku 2010 a odvtedy ma každým rokom pohlcuje viac a viac. 

Mimo komerčného fotenia často fotím prírodu. Je pre mňa absolútny relax, keď možem vypadnúť z mesta, vyvetrať si hlavu a robiť, čo ma skutočne baví. Navyše Liptov je kraj, ktorý ponúka neskutočné prírodné scenérie na relatívne malom kúsku územia. Fotografiu však beriem aj ako možnosť sebavyjadrenia a realizácie sa prostredníctvom experimentov, či už v provizórnom mini-ateliéri alebo v exteriéri. 

Svoju tvorbu si nenechávam len pre seba, ale pravidelne sa zúčastňujem mnohých fotografických súťaží doma a aj v zahraničí s menšími alebo väčšími úspechmi. Som členom Fotoklubu RK 1924 a Slovenskej federácie fotografov. V roku 2019 mi bol na základe úspechov na národných a medzinárodných fotosalónoch udelený medzinárodnou fotografickou organizáciou titul AFIAP (Artist of the International Federation of Photographic Art). 

Viac mojej tvroby nájdete na facebook profile Jaroslav Moravcik, Pro-Mo photography.

Services

I offer professional photographic services in region Liptov. I specialize mainly in events photoraphy (cultural, corporate and sports events). I also offer a photo sale from my portfolio

About

I was born in a small city Ružomberok (Slovakia), where i currently live and work. I graduated from marketing management at Matej Bel university in Banská Bystrica. My hometown is a part of Liptov region, which is considered as one of the most beautiful areas in Slovakia. That is the main reason, why I prefer taking pictures of nature and landscapes. However, I also take pictures of landmarks from my trips, as well as editorial, product and experimental studio pictures with models. I am using professional camera Pentax K1 with many types of lenses. I am a member of photoclub Fotoklub RK 1924 and Slovak federation of photographers.